ביטוח בריאות

מה כולל ביטוח בריאות פרטי ולמה כל כך חשוב שיהיה לכם ביטוח כזה?

ביטוח בריאות פרטי נותן פתרון למכלול בעיות שיש לצערנו  במערכת הבריאות הציבורית. ביטוחי הבריאות הפרטיים נועדו להשלים שירותים מסוימים שלא נכללים בסל הבריאות המוגדר על ידי המדינה ושאינם נכללים גם בביטוחים המשלימים שנותנות קופות החולים – שב"ן.

ביטוח רפואי פרטי משמעו שאתם ובני משפחתכם מכוסים מכל בחינה בריאותית אפשרית.

ואיך תבחרו פוליסת ביטוח בריאות מתאימה?

חברות הביטוח השונות מציעות מגוון רחב של פוליסות  אותן ניתן לבחור בהתאמה אישית לפי פרמטרים שונים.

פוליסות שונות של ביטוח רפואי פותחו על בסיס ניסיון רב בבחינת תביעות רפואיות לאורך השנים, ומתוך כך ישנה הבנה של הצרכים הרפואיים של רובנו, לפי כל שלב בחיים. כל פוליסה מורכבת מכיסויים הכרחיים המותאמים למבוטח לפי גילו, מצב בריאותו ומצבו המשפחתי בשעת ההצטרפות.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. יש בידינו כלים מקצועיים וניסיון רב בתחום, כך שנוכל לבחון את מצבכם, ונדע להתאים את הפוליסה המדויקת לצרכים שלכם, זאת מבלי שתבזבזו כספים על תוספות לא רלוונטיות. מעבר לכך, אנו בנפתלי ברגר סוכן לביטוח – יוניטי נדאג לתת לכם הצעה בלעדית בתנאים מיוחדים אחרי בדיקה מדוקדקת מול חברות הביטוח, כך שנשיג עבורכם את הפוליסה המשתלמת והכדאית ביותר.

האם ביטוח בריאות פרטי הוא הכרחי?

אזרחי ישראל זכאים לביטוח בריאות מטעם המדינה. הבעיה היא שביטוח זה מעניק כיסוי בסיסי בלבד, לכן נלווים אליו שאר הביטוחים המשלימים המוצעים מטעם קופות החולים, המספקים כיסוי לשירותי בריאות משלימים כמו למשל טיפולי שיניים, טיפולים ברפואה אלטרנטיבית ועוד.

נכון שהכיסוי הזה מספיק לנו בשגרה, אך כאשר קורה משהו, וצצה בעיה בריאותית חריגה,  כמו לדוגמה צורך בניתוח, השתלה, טיפול תרופתי או כל טיפול נוסף שאינו בגדר הסטנדרט, לא תקבלו מענה מהביטוחים הבסיסיים הללו. במצבי דחק כאלה, ברור שיש הכרח בטיפול מקצועי ומהר.

תור זמין לבדיקה אצל רופא מומחה, בחירת הרופא המנתח לניתוח או השגת תרופות מיוחדות ויקרות, הנם בגדר פריבילגיה.  

מי מאתנו ירגיש בנוח להיכנס לניתוח, או שבן משפחה ייכנס לניתוח ללא אפשרות לבחור את הרופא המנתח?

היתרונות העיקריים של ביטוחי בריאות פרטיים

ניתוחים – במקרים בהם תצטרכו חלילה להתנתח, או לעבור טיפול חלופי לניתוח, ביטוח בריאות פרטי יאפשר לבצע את הניתוח על ידי רופא לבחירתכם מתוך רשימת רופאים מובילים.

תרופות – ביטוח בריאות פרטי מספק כיסוי לתרופות רבות שאינן כלולות בסל הבריאות, אך אושרו לשימוש על פי התוויה בחו"ל למשל, או תרופות שכלולות בסל הבריאות אך אינן מוגדרות על פי התוויה ייעודית למצבו הרפואי של המבוטח, ומאושרות לשימוש בחו"ל.

יותר מכל, פוליסת ביטוח פרטי מבטיחה לכם גיבוי כלכלי בכל תרחיש כאשר יש צורך לממן תרופות מאושרות בארץ ובעולם. תוכלו לקבל החזר הוצאות עבור טיפול שכזה ולהפחית באופן משמעותי את התלות שלכם במערכת הבריאות הציבורית.

השתלות וטיפולים נוספים – סל הבריאות במדינת ישראל הוא מגוון ונרחב יחסית, אך יחד עם זאת לא יכול לתת מענה מלא ופתרון כולל ומהיר במצבים רבים.

במידה ויש צורך בביצוע השתלה או בטיפול מיוחד בחו"ל, אף ברמה של הצלת חיים, המבוטח ניצב בפני עניין כלכלי לא פשוט כשזה מגיע להוצאה הכספית שכרוכה בדבר. ביטוח בריאות פרטי מבטיח מימון במקרה של צורך בהשתלה, ללא תקרת הוצאות, וכן כיסוי לטיפולים מיוחדים שצריכים להיעשות בחו"ל.

השאירו את פרטיכם!
השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם.